Cukrářské kurzy

Kromě pečení samotného a psaní o něm mě začalo bavit ještě pečení učit :) už jako dítě jsem chtěla být tak trochu "úča" :) Od ledna 2019 se tak spolu můžeme pravidelně potkávat na mých cukrářských kurzech v pražské škole vaření Ola Kala a nově i na dalších místech. 

CUKRÁŘSKÉ KURZY OLA KALA PRAHA - aktuálně jsou vypsané termíny k těmto kurzům:
Bližší informace ke všem kurzům, včetně aktuálních termínů a cen najdete na stránkách www.olakala.cz, kde si můžete kurz také objednat.

CUKRÁŘSKÉ KURZY KULINER BRNO - NOVĚ !!!
První kurz v brněnském Kulineru proběhne v pátek 20.9.2019. A co budeme péct? Citronové tartaletky, věnečky s oříškovým krémem a čokoládové dortíky s mandlemi. 
Bližší informace ke kurzu včetně ceny naleznete na tomto odkazu, kde si můžete kurz také objednat

CUKRÁŘSKÉ KURZY HRADEC KRÁLOVÉ - NOVĚ !!!
Na září jsem pro vás připravila kurz Víkendové dortíky a Makronky. Bližší informace k oběma kurzům naleznete na této stránce

CUKRÁŘSKÉ KURZY NA SEVERNÍ MORAVĚ V BOHUMÍNĚ
První úspěšné kurzy proběhly v červnu 2019, na další se můžete těšit znovu začátkem příštího roku. Termíny a bližší informace včas zveřejním.

INDIVIDUÁLNÍ KURZY PRO JEDNOTLIVCE 
Jsem schopna připravit i individuální kurzy pro jednotlivce či dvojice, sestavené přímo na míru vašim požadavkům. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat. 

PROSTORY K USPOŘÁDÁNÍ KURZU
Máte nebo víte o vhodných prostorech, kde by se dal uspořádat cukrářský kurz? Neváhejte mě kontaktovat, ať jste z kteréhokoliv konce republiky. 

Těším se na setkání :)
Komentáře

 1. Dobrý den Míšo, chtěla bych poděkovat za skvělý zážitek z úterního kurzu pečeni tartaletek. Vše probíhalo ve velmi příjemné atmosféře, prostředí a Vy jste prostě báječná. Už se rozmýšlím, jaký další kurz si u Vás vyberu. Doufám, ze nějaké další budou i v druhé polovině roku. Všem z kurzu přeji krásné jaro. Petra J.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Petro, moc děkuji :) jsem ráda, že se Vám na kurzu líbilo, musím říct, že se sešla skvělá parta. Další kurzy jsou v plánu zase od září, takže příležitost určitě bude :) těším se na viděnou :)

   Vymazat
 2. Dobrý den, chtěla bych se zeptat na vaše kurzy, konkrétně tartaletky - jsou spíše pro začátečníky, nebo pokročilejší kuchařky/cukrarky? Chtěla bych ho koupit sestře, která je celkem zdatna cukrarka, kreativní, tak aby to pro ni mělo význam. Moc dekuji, Míša

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Míšo, zdravím Vás, z mého pohledu je kurz spíše pro začátečníky, kde se naučí připravit křehké těsto a několik druhů náplní, k tomu i několik tipů a vychytávek :) pokud je Vaše sestra zdatná cukrářka, měla by to zvládnout i bez kurzu, ale těžko hodnotit :)

   Vymazat

Okomentovat