Cukrářské kurzy

Kromě pečení samotného a psaní o něm mě začalo bavit ještě pečení učit :) už jako dítě jsem chtěla být tak trochu "úča" :) Od ledna 2019 se tak spolu můžeme pravidelně potkávat na mých cukrářských kurzech v pražské škole vaření Ola Kala a nově i na dalších místech. 

CUKRÁŘSKÉ KURZY OLA KALA PRAHA - aktuálně jsou vypsané termíny k těmto kurzům:
Bližší informace ke všem kurzům, včetně aktuálních termínů a cen najdete na stránkách www.olakala.cz, kde si můžete kurz také objednat.

CUKRÁŘSKÉ KURZY KULINER BRNO - NOVĚ !!!
Vánoční cukroví - pátek 29.11.2019 - OBSAZENO
Makronky - pátek 31.1.2020 - VOLNÁ MÍSTA
Víkendové dortíky - pátek 20.3.2020 - VOLNÁ MÍSTA
Bližší informace ke kurzům naleznete na tomto odkazu, kde si můžete kurz také objednat

CUKRÁŘSKÉ KURZY VAŘENÍ KREJCAR PLZEŇ - NOVĚ !!!
Vánoční cukroví - sobota 23.11.2019 - VOLNÁ MÍSTA - bližší info zde 
Víkendové dortíky - sobota 18.1.2020 - VOLNÁ MÍSTA - bližší info zde
Makronky - sobota 8.2.2020 - VOLNÁ MÍSTA - bližší info zde
Kurzy objednávejte přímo ve studiu Vaření Krejcar Plzeň.

CUKRÁŘSKÉ KURZY HRADEC KRÁLOVÉ - NOVĚ !!!
Víkendové dortíky - nový termín připravuji na rok 2020 ... zatím nelze objednat
Makronky - nový termín připravuji na rok 2020 ... zatím nelze objednat 
Bližší informace k oběma kurzům naleznete na této stránce

CUKRÁŘSKÉ KURZY NA SEVERNÍ MORAVĚ V BOHUMÍNĚ
První úspěšné kurzy proběhly v červnu 2019, na další se můžete těšit znovu začátkem příštího roku. Termíny a bližší informace včas zveřejním.

INDIVIDUÁLNÍ KURZY PRO JEDNOTLIVCE 
Jsem schopna připravit i individuální kurzy pro jednotlivce či dvojice, sestavené přímo na míru vašim požadavkům. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat. 

PROSTORY K USPOŘÁDÁNÍ KURZU
Máte nebo víte o vhodných prostorech, kde by se dal uspořádat cukrářský kurz? Neváhejte mě kontaktovat, ať jste z kteréhokoliv konce republiky. 

Těším se na setkání :)
Komentáře

 1. Dobrý den Míšo, chtěla bych poděkovat za skvělý zážitek z úterního kurzu pečeni tartaletek. Vše probíhalo ve velmi příjemné atmosféře, prostředí a Vy jste prostě báječná. Už se rozmýšlím, jaký další kurz si u Vás vyberu. Doufám, ze nějaké další budou i v druhé polovině roku. Všem z kurzu přeji krásné jaro. Petra J.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Petro, moc děkuji :) jsem ráda, že se Vám na kurzu líbilo, musím říct, že se sešla skvělá parta. Další kurzy jsou v plánu zase od září, takže příležitost určitě bude :) těším se na viděnou :)

   Vymazat
 2. Dobrý den, chtěla bych se zeptat na vaše kurzy, konkrétně tartaletky - jsou spíše pro začátečníky, nebo pokročilejší kuchařky/cukrarky? Chtěla bych ho koupit sestře, která je celkem zdatna cukrarka, kreativní, tak aby to pro ni mělo význam. Moc dekuji, Míša

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Míšo, zdravím Vás, z mého pohledu je kurz spíše pro začátečníky, kde se naučí připravit křehké těsto a několik druhů náplní, k tomu i několik tipů a vychytávek :) pokud je Vaše sestra zdatná cukrářka, měla by to zvládnout i bez kurzu, ale těžko hodnotit :)

   Vymazat
 3. Dobrý den, nesmírně obdivuji Vaši práci a moc ráda podle Vás peču. Proto pro mne byla radostná zpráva, že pro podzimní období vypisujete kurz v Brně, a navíc s takovou skvělou kombinací - tartaletka, věneček, dortík. Zklamáním však bylo, že v daném termínu jsem pracovně v zahraničí. Chci se proto zeptat, zda pro Brno budete vypisovat ještě další termín v období září, říjen, listopad nebo prosinec 2019? Moc děkuji za odpověď, Vaše obdivovatelka Marcela

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Marcelo, děkuji :) tak to je smůla, že jsme se trefili termínem, když jste pryč :( Tento kurz je taková první vlaštovka, uvidíme, zda se vůbec naplní a jaké budou ohlasy. Pokud vše bude ok a budou další zájemci, tak není problém vypsat nový termín. Nicméně bylo by to určitě někdy později, konec roku nebo začátek dalšího ...

   Vymazat
 4. Dobrý den Míšo, chtěla bych se zeptat jestli budou i další kurzy v Brně? Než jsem se rozhoupala je plno ��.. Děkuji

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vůbec jsem netušila, že už je obsazeno :)) další termíny prověřím a uvidíme :)

   Vymazat
 5. Dobrý den, budete vypisovat termíny na leden a dál? Aby se to dalo použít jako vánoční dárek?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. jedná se mi o Brno nebo Hradec, děkuji

   Vymazat
  2. Ano, pro Brno se budou termíny na rok 2020 vypisovat v nejbližší době, pro Hradec možná koncem roku, .... včas bude info na blogu i FB :)

   Vymazat
 6. Dobry vecer,chci se zeptat,kde zverejnujete info o novych terminech kurzu,mela bych zajem o kurzy na severni morave a nerada bych,aby mi termin utekl. Proto se chci zeptat,kde se dozvim nejaktualnejsi info-zde nebo na instagramu? Dekuji za zpravu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Termíny kurzů zveřejňuji tady na blogu a následně pak na FG nebo IG.

   Vymazat
 7. Dobrý den, budete prosím ještě vypisovat další kurz v Hradci pro tento rok ? Děkuji

  OdpovědětVymazat

Okomentovat