Cukrářské kurzy

Kromě pečení samotného a psaní o něm mě začalo bavit ještě pečení učit :) už jako dítě jsem chtěla být tak trochu "úča" :) Od ledna 2019 se tak spolu můžeme pravidelně potkávat na mých cukrářských kurzech v pražské škole vaření Ola Kala a nově i na dalších místech. 

OLA KALA PRAHA - aktuálně vedu tyto kurzy, termíny naleznete na jednotlivých odkazech:
Bližší informace ke všem kurzům, včetně aktuálních termínů a cen najdete na stránkách www.olakala.cz, kde si můžete kurz také objednat.

KULINER BRNO
 • Makronky - pátek 31.1.2020 - OBSAZENO
 • Víkendové dortíky - pátek 20.3.2020 - OBSAZENO
 • Moderní řezy a rolády - pátek 22.5.2019 - VOLNÁ MÍSTA
Bližší informace ke kurzům naleznete na tomto odkazu, kde si můžete kurz také objednat

KREJCAR PLZEŇ
 • Víkendové dortíky - termín se připravuje ...
 • Makronky - sobota 8.2.2020 - OBSAZENO - bližší info zde
 • Makronky - sobota 29.2.2020 - OBSAZENO - bližší info zde
 • Moderní řezy a rolády - pátek 10.4.2020 - VOLNÁ MÍSTA - bližší info zde
 • Makronky - pátek 8.5.2020 - VOLNÁ MÍSTA - bližší info zde
Kurzy objednávejte přímo ve studiu Vaření Krejcar Plzeň.

HRADEC KRÁLOVÉ
BOHUMÍN NA SEVERNÍ MORAVĚ

INDIVIDUÁLNÍ KURZY PRO JEDNOTLIVCE 
Jsem schopna připravit i individuální kurzy pro jednotlivce či dvojice, sestavené přímo na míru vašim požadavkům. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat. 

PROSTORY K USPOŘÁDÁNÍ KURZU
Máte nebo víte o vhodných prostorech, kde by se dal uspořádat cukrářský kurz? Neváhejte mě kontaktovat, ať jste z kteréhokoliv konce republiky. 

Těším se na setkání :)
Komentáře

 1. Dobrý den Míšo, chtěla bych poděkovat za skvělý zážitek z úterního kurzu pečeni tartaletek. Vše probíhalo ve velmi příjemné atmosféře, prostředí a Vy jste prostě báječná. Už se rozmýšlím, jaký další kurz si u Vás vyberu. Doufám, ze nějaké další budou i v druhé polovině roku. Všem z kurzu přeji krásné jaro. Petra J.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Petro, moc děkuji :) jsem ráda, že se Vám na kurzu líbilo, musím říct, že se sešla skvělá parta. Další kurzy jsou v plánu zase od září, takže příležitost určitě bude :) těším se na viděnou :)

   Vymazat
 2. Dobrý den, chtěla bych se zeptat na vaše kurzy, konkrétně tartaletky - jsou spíše pro začátečníky, nebo pokročilejší kuchařky/cukrarky? Chtěla bych ho koupit sestře, která je celkem zdatna cukrarka, kreativní, tak aby to pro ni mělo význam. Moc dekuji, Míša

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Míšo, zdravím Vás, z mého pohledu je kurz spíše pro začátečníky, kde se naučí připravit křehké těsto a několik druhů náplní, k tomu i několik tipů a vychytávek :) pokud je Vaše sestra zdatná cukrářka, měla by to zvládnout i bez kurzu, ale těžko hodnotit :)

   Vymazat
 3. Dobrý den, nesmírně obdivuji Vaši práci a moc ráda podle Vás peču. Proto pro mne byla radostná zpráva, že pro podzimní období vypisujete kurz v Brně, a navíc s takovou skvělou kombinací - tartaletka, věneček, dortík. Zklamáním však bylo, že v daném termínu jsem pracovně v zahraničí. Chci se proto zeptat, zda pro Brno budete vypisovat ještě další termín v období září, říjen, listopad nebo prosinec 2019? Moc děkuji za odpověď, Vaše obdivovatelka Marcela

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Marcelo, děkuji :) tak to je smůla, že jsme se trefili termínem, když jste pryč :( Tento kurz je taková první vlaštovka, uvidíme, zda se vůbec naplní a jaké budou ohlasy. Pokud vše bude ok a budou další zájemci, tak není problém vypsat nový termín. Nicméně bylo by to určitě někdy později, konec roku nebo začátek dalšího ...

   Vymazat
 4. Dobrý den Míšo, chtěla bych se zeptat jestli budou i další kurzy v Brně? Než jsem se rozhoupala je plno ��.. Děkuji

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vůbec jsem netušila, že už je obsazeno :)) další termíny prověřím a uvidíme :)

   Vymazat
 5. Dobrý den, budete vypisovat termíny na leden a dál? Aby se to dalo použít jako vánoční dárek?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. jedná se mi o Brno nebo Hradec, děkuji

   Vymazat
  2. Ano, pro Brno se budou termíny na rok 2020 vypisovat v nejbližší době, pro Hradec možná koncem roku, .... včas bude info na blogu i FB :)

   Vymazat
 6. Dobry vecer,chci se zeptat,kde zverejnujete info o novych terminech kurzu,mela bych zajem o kurzy na severni morave a nerada bych,aby mi termin utekl. Proto se chci zeptat,kde se dozvim nejaktualnejsi info-zde nebo na instagramu? Dekuji za zpravu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Termíny kurzů zveřejňuji tady na blogu a následně pak na FG nebo IG.

   Vymazat
 7. Dobrý den, budete prosím ještě vypisovat další kurz v Hradci pro tento rok ? Děkuji

  OdpovědětVymazat
 8. Dobrý den,
  neplánujeme kurzy i pro Olomouc? Dekuji

  OdpovědětVymazat

Okomentovat