Cukrářské kurzy

Od ledna 2019 se spolu můžeme potkat osobně na cukrářských kurzech v pražské škole vaření Ola Kala. Dostala jsem příležitost stát se lektorem několika "pečících" kurzů a zařadit se tak do lektorského týmu. 

Sama jsem v minulosti Ola Kalu často navštěvovala, takže je to pro mě velká čest. Vždy jsem tam zažila velmi příjemnou atmosféru, odnesla si spousty zajímavých informací a samozřejmě skvělé recepty. Budu moc ráda, pokud se tam spolu třeba někdy potkáme a Vy budete odcházet se stejnými pocity. 


A na jaké kurzy se můžete těšit? 
 • Makronky 
 • Mini dortíky
 • Stékaný dort 
 • Odpalované těsto
 • Tartaletky
Bližší informace ke všem kurzům, včetně aktuálních termínů a cen najdete na stránkách www.olakala.cz, kde si můžete kurz také objednat.

Studio Ola Kala najdete na Praze 3, v Korunní ulici 115, nedaleko OC Flora. 

Těším se na setkání :)Komentáře

 1. Dobrý den Míšo, chtěla bych poděkovat za skvělý zážitek z úterního kurzu pečeni tartaletek. Vše probíhalo ve velmi příjemné atmosféře, prostředí a Vy jste prostě báječná. Už se rozmýšlím, jaký další kurz si u Vás vyberu. Doufám, ze nějaké další budou i v druhé polovině roku. Všem z kurzu přeji krásné jaro. Petra J.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Petro, moc děkuji :) jsem ráda, že se Vám na kurzu líbilo, musím říct, že se sešla skvělá parta. Další kurzy jsou v plánu zase od září, takže příležitost určitě bude :) těším se na viděnou :)

   Vymazat
 2. Dobrý den, chtěla bych se zeptat na vaše kurzy, konkrétně tartaletky - jsou spíše pro začátečníky, nebo pokročilejší kuchařky/cukrarky? Chtěla bych ho koupit sestře, která je celkem zdatna cukrarka, kreativní, tak aby to pro ni mělo význam. Moc dekuji, Míša

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Míšo, zdravím Vás, z mého pohledu je kurz spíše pro začátečníky, kde se naučí připravit křehké těsto a několik druhů náplní, k tomu i několik tipů a vychytávek :) pokud je Vaše sestra zdatná cukrářka, měla by to zvládnout i bez kurzu, ale těžko hodnotit :)

   Vymazat

Okomentovat